Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo


Zespół: Duet Niebanalny

Dodano: 2013-12-02
Odsłon: 3589
Dodano przez: Grzekus

Opis Zespołu: Duet Niebanalny czyli MAGDA i WOJTEK. Oboje z branżą muzyczną związani są od dawna-a może od zawsze... Prywatnie dobrzy znajomi, natomiast w duecie stanowią dwa elementy składowe piosenki-muzykę i tekst Więcej o nich:
info o zespole


Zespół: Mohito

Dodano: 2013-12-02
Odsłon: 2839
Dodano przez: Grzekus

Opis Zespołu: Mohito czyli Piotr „Mad” Przelazły, 21 letni producent muzyczny i wokalista z Warszawy. Na co dzień właściciel i realizator w studio Mad Music (www.madmusic.com.pl), wcześniej klawiszowiec Alicetea, autor artykułów do branżowych czasopism, autor wykładu „Jak Stworzyć Hit” na Uniwersytecie Warszawskim w 2009 roku.
info o zespole


Zespół: Basterus

Dodano: 2013-12-12
Odsłon: 2613
Dodano przez: Grzekus

Opis Zespołu: Basterus czyli Bartek lat 18, producent muzyczny od młodych lat komponował muzykę trance house, aczkolwiek to nie była jego droga. Chciał coś bardziej żywiołowego, postanowił uczyć się śpiewać, zakochany w discopolo od młodych lat nagrał swój pierwszy kawałek. Wkrótce planuje wydać teledysk to kolejnego numeru. chodź zaczął od niedawna już planuję wydać płytę.
info o zespole


Zespół: FreeBoy

Dodano: 2014-01-05
Odsłon: 2658
Dodano przez: Grzekus

Opis Zespołu: FreeBoy nowy zespół grający muzykę disco polo. Powstał w grudniu 2013 roku w Bielsku Podlaskim. Założycielem, pomysłodawcą i autorem tekstów jest Karol Grodzki.
info o zespole

Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2019 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com