Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Sonic
Sonic
Dodano: 2011-11-04, Liczba odsłon: 12797

Sonic

Zespół Sonic został założony w 1997 roku, ale od 2011roku wziął się za muzykę poważniej tworząc to autorskie kolejne utwory w chwili obecnej zespól liczy 3 osoby Darek wokalista założyciel zespołu, oraz  Paulina, Krzysztof (brat Darka). Miasteczko z którego pochodzą to Izbica Kujawska jest to  pierwsza działalność udostępniona dla odsłuchu i oceny słuchaczy.
Wszystkie utwory, prócz covera J. Skubikowskiego są Darka autorstwa i jego pomysłu. Głównym miejscem, gdzie mogli się zaprezentować to wszelkiego rodzaju zabawy i dyskoteki udało się im przekonać do swojej muzyki, utwór BUJAMY powstał jako możnaby odebrać manifest i ten właśnie utwór zyskał sobie duże grono sympatyków.

Sonic zaczął gromadzić materiał z myślą wydania płyty, choć za bardzo sami w to nie wierzyyli ale materiał można by rzec jest prawie skompletowany i pozostało szukać wydawcy.

 

 

 

 

Oficjalna strona zespołu: www.zespolsonic.com.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.4/10 (80 glosow )

Teledyski od Sonic


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2020 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com