Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Proxy
Proxy
Dodano: 2011-10-29, Liczba odsłon: 8299

Proxy

Obecny lider grupy "PROXY" Arkadiusz Sosnowski swą przygodę z muzyką discopolo rozpoczynał wraz z formacją "SKANER" w 1994-1995 roku. W 1996 roku Arek wraz z Wojciechem Pryzmontem i Wojciechem Kuzbielem powołali do życia grupę "ELIS" znaną z przeboju "Daj mi serce".W tym składzie wydali płytę pt. "Daj mi serce". Już w 1998 roku z inicjatywy Arka oraz Janusza Małyszko(SZARPI) powstała grupa "PROXY" .W ciągu dwóch lat zdążyli odwiedzić wiele dyskotek na terenie całego kraju.

W roku 2000 Drogi twórców grupy rozeszły się.Arek wyjechał do Belgii ,a Janusz do USA . Arek kontynuował karierę muzyczną po za granicami kraju. Grał koncerty w klubach polonijnych na zachodzie (holandia,belgia) , dzięki czemu zdobył duże doświadczenie w wykonywaniu utworów w językach obcych.Arek to nie tylko vokalista ,gra również na wielu instrumentach.Myzyka jest jego życiową pasją.Tym co robi ,udowadnia, że marzenia się spełniają, trzeba po prostu robić to co się Kocha. W 2008 roku wrócił do Polski , aby reaktywować grupę proxy. Efektem jego pracy jest nagranie płyty pt . " Szał myzyka" , która ukaże się już na wiosnę.

 

 

Oficjalna strona zespołu: www.grupaproxy.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 3.8/10 (66 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2020 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com