Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Summer Night
Summer Night
Dodano: 2009-09-13, Liczba odsłon: 11440

Summer Night

Zespół ,,SUMMER NIGHT '' powstał w roku 2008 w Ełku. Pomysłodawcą, założycielem, autorem piosenek i jednocześnie wokalistą w zespole od początku istnienia jest Maciej Wawiórko.
Do lidera zespołu dołączyły także tancerki: Izabela, Gabriela oraz Diana, które upiększają koncert swoim show na scenie. Formacja znana z piosenek takich jak: ,,Myślami gdzieś '' , ,,Być z tobą kochanie '' czy ,, Słodka jak landrynka '' , które grane są w różnych stacjach radiowych.
Zespół ma na swoim koncie autorską płytę pt: ,,Słodka jak landrynka '' wydaną w białostockiej firmie fonograficznej ,,Green Star ''. Teledyski oraz wywiady z zespołem prezentowane są w programach różnych telewizji z muzyką disco polo i dance m.inn. POLO TV .
Grupa ,,SUMMER NIGHT '' koncertuje na terenie całego kraju, głównie na imprezach plenerowych , firmowych oraz w klubach.
Aktualnie lider zespołu - Maciek, pracuje nad nowymi przebojami na drugą płytę, w planach są nowe teledyski i występ na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie.
 

Oficjalna strona zespołu: www.summernight.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 5.1/10 (70 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2018 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com