Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Zibo
Zibo
Dodano: 2009-08-16, Liczba odsłon: 15795

Formacja Zibo, której założycielem oraz wokalistą i autorem wielu utworów jest Paweł Chmielewski Powstała w 1999 roku.
  W październiku 1999 roku Paweł nawiązał współpracę z Pawłem Kucharskim i Dariuszem Zwierzchowskim z zespołu Top One. Tak powstała pierwsza kaseta p.t."Rozpalasz mnie", którą w 2000 roku wydała firma STD.
  Paweł zadebiutował wśród innych znanych zespołów w programie Disco relaks promując swoją kasetę utworem
p.t. "Jesteś tylko moja". Utwór zdobył ogromną popularność oraz uznanie widzów, dzięki czemu w szybkim tempie zajął pierwsze miejsca list przebojów. Ze względu na pozytywny odbiór fanów , zespół postanowił wydać drugi klip p.t."Rozpalasz mnie", który również okazał się strzałem w dziesiątkę.

  Po wielkim sukcesie , który przyniosła debiutancka kaseta zespół dostał zaproszenie by wziąść udział w nagraniu składanki p.t. "Wspomnienie przebojów chodnikowych". W 2000 roku pojawiły się dwie części w/w składanki na której zespół dokonał przeróbek tak znanych hitów jak: "Biały miś"; "Miła moja"; "Granica" czy "Ciao Italia". Powstał również nowy teledysk ( Ciao Italia ), którym zespół promował w/w składankę w programie Disco relaks.
  W roku 2001 do rąk wydawcy trafił nowy album zespołu p.t. " Zaraz wyruszamy". Promowały go dwie rejestracje p.t. "Zaraz wyruszamy" i "Z tobą". Był to przełomowy rok dla zespołu. Paweł mając nowe koncepcje i wizje dotyczące zespołu spotykał się z niezadowoleniem ze strony wydawcy, który miał inny pogląd na twórczość artysty. Kiedy doszło do konfliktu Paweł postanowił rozwiązać umowę z firmą STD przez , którą był blokowany jako artysta.

  Od 2002-2005 roku Paweł zajął się tworzeniem nowych aranżacji oraz zmienił styl muzyczny. W 2005 roku pojawił się na scenie w programie "Bar Europa" by przypomnieć światu, że ciągle istnieje i zaprezentował swoje nowe "JA". Dzięki uporowi i chęci spełniania się w muzyce w 2007 roku nawiązał współpracę z firmą fonograficzną Camey Records. Powstała nowa płyta , która pozostała w klimacie dance by rozruszać nie jedną imprezę. Rok 2008 finalizuje dotychczasowe działania lidera grupy i jest początkiem , nowego zespołu i nowego stylu "ZIBO" ZIBO - SKŁAD: ZIC, FILIP, GREGU, BLADY.

 

Oficjalna strona zespołu: www.zibo.com.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 5.3/10 (109 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2018 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com