Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > 4Ever
4Ever
Dodano: 2009-08-06, Liczba odsłon: 17288

Zespół 4EVER na rynku muzycznym istnieje już 7 długich lat. Początki działalności grupy przypadają na rok 2002. Zarówno założycielem jak i niekwestionowanym liderem grupy jest jej wokalista Rafał Woźniewski. Materiał na pierwszą oficjalną płytę powstawał prawie rok, gdyż muzycy już w 2001 roku nagrywali utwory i szlifowali je do perfekcji. 


Pierwszy krążek chłopaków został wydany przez białostocką firmę Green Star, która zachwycona nieprzeciętnym talentem i urokiem osobistym muzyków nie miała cienia wątpliwości, że tworzona przez nich formacja 4EVER odniesie spektakularny sukces. Pierwszym wielkim hitem zespołu był utwór zatytułowany "Kochanków Miałaś Wielu”, do którego w niedługim czasie został nakręcony teledysk. Stacja telewizyjna Polsat bez chwili namysłu zaczęła puszczać ów nagranie w popularnym emitowanym w tamtych czasach programie telewizyjnym Disco Polo Live. Od tamtej chwili stale rosnąca popularność formacji skutkowała dziesiątkami koncertów, tysiącami rozdanych autografów i dużym gronem fanów. 


Rosnący w popularność zespół 4EVER w niedługim czasie podbił serca słuchaczy kolejnym, kultowym przebojem „Lato”. Utwór ten zdobył miano hitu festiwalu na odbywającym się wówczas Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie. Trzy lata później na tym samym festiwalu zespół otrzymał nagrodę publiczności, w 2006 roku po raz kolejny przypadł mu tytuł "hit festiwalu" a w 2007 roku Rafał Woźniewski zdobył zasłużony tytuł wokalisty roku.


 

Oficjalna strona zespołu: www.zespol4ever.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 5.0/10 (98 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2018 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com