Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Manil
Manil
Dodano: 2009-08-16, Liczba odsłon: 10518

Zespół Manil twrzy trzech mężczyzn:

Krzysiek:

Zainteresowanie muzyką i śpiewem przejawiał od najmłodszych lat. Już jako dziecko śpiewał przed lustrem do „mikrofonu” z kabla od żelazka. W szkole podstawowej był solistą w chórze szkolnym, w szkole średniej śpiewał i grał na gitarze w zespołach rockowych. Przez kilka lat prowadził komis muzyczny z unikalnymi instrumentami i sprzętem nagłośnieniowym. Pracował również w ośrodku kultury jako instruktor i … nagłośnieniowiec. Poza muzyką interesuje się poezją i podróżami.

Jurek:

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął pod koniec szkoły podstawowej. Jego pierwszym instrumentem była niezapomniana gitara akustyczna „defil” ze strunami tak twardymi, że zagranie na niej czegokolwiek było nie lada wyczynem. Absolwent szczecineckiej szkoły muzycznej w klasie gitary klasycznej. Ciekawym doświadczeniem w jego muzycznej karierze była gra na … tubie w orkiestrze wojskowej. Pracował też w sklepie muzycznym, udzielał lekcji gry, grał jako basista na kontraktach za granicą. Jego pozamuzyczne zainteresowania to wędkarstwo i kuchnia włoska (nie udało się ustalić, czy chodzi o gotowanie czy o konsumpcję).

Grzesiek

Wychowywał się w muzykującej rodzinie, więc naturalnym było jego zainteresowanie muzyką od najmłodszych lat. Pierwszym instrumentem był akordeon, potem w szkole muzycznej grał na trąbce. Już jako 12 latek samodzielnie grywał na keyboardzie podczas imprez tanecznych, nieco później był klawiszowcem w kilku szczecineckich zespołach blues’owych i rockowych. Jak na prawdziwego idola przystało uprawia sport oraz prowadzi zdrowy tryb życia.
 

Oficjalna strona zespołu: www.manil.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.3/10 (82 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2018 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com