Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Kenzo
Kenzo
Dodano: 2009-08-16, Liczba odsłon: 11814

 

Mariusz Rogowski swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 1993 roku w miejskim Domu Kultury w Warszawie gdzie uczył się gry na keyboardzie oraz pianinie. Tam też później poznał Pawła Chmielewskiego z którym to wspólnie w 1998 roku założył zespół ZIBO.

  W 1999 roku ukazała się pierwsza kaseta zespołu pt.: „Rozpalasz Mnie”. Materiał okazał się absolutnym hitem, a piosenki z debiutanckiej kasety przez długi czas zajmowały pierwsze miejsca list przebojów w programie „Disco Relax” oraz rozgłośniach radiowych w całej Polsce. W przygotowywaniu materiału na debiutancką kasetę zespołu brały udział tak znane postacie polskiej muzyki tanecznej jak Paweł Kucharski i Darek Zwierzchowski znani wszystkim jako zespół TOP ONE.

  W 2001 roku ukazała się druga kaseta zespołu zatytułowana „Zaraz Wyruszamy” oraz składanki, które zespół przygotował wspólnie z najlepszymi zespołami polskiej muzyki disco zatytułowane „Wspomnienie Przebojów Chodnikowych”.

  W 2002 roku Mariusz odszedł z zespołu ZIBO i powołał do istnienia zespół KENZO, którego jest wokalistą oraz autorem wszystkich piosenek. Do 2004 roku występował także gościnnie jako klawiszowiec z zespołem TOP ONE . Debiutancki materiał KENZO powstawał zarówno w prywatnym studio Mariusza w Warszawie oraz w studio Jana Bańkowskiego w Czarnej Białostockiej - jednego z najlepszych producentów tego gatunku muzyki w Polsce.

  Zespół koncertował w wielu miastach i klubach na terenie całej polski ale największą popularność zdobył w 2007 roku po występie w telewizji ITV w programie „Discostacja” .Wraz z powrotem nurtu muzyki disco – dance na polski rynek zespół zdobywał i do dziś zdobywa coraz większą rzeszę fanów.

  Mariusz współpracował przy produkcjach muzycznych z wieloma czołowymi postaciami polskiej muzyki dance, jest współtwórcą wielu piosenek polskiej muzyki tanecznej.

  W kwietniu 2008 po sukcesie takich piosenek jak "Wołam Cię Wróć do Mnie", "Magdalena "strong> czy "Moje Życie To Jest Gra" firma fonograficzna Ryszard Music wydała debiutancką płytę KENZO zatytułowaną "Ty, Tylko Ty" .Płyta cieszyła się ogromnym powodzeniem sprzedaży, miedzy innymi dzięki współpracy z tak dużymi sieciami sklepów jak Media Markt czy Saturn.

  W marcu 2009 roku Mariusz podpisał umowę z firmą Media Way z Warszawy, która obecnie zajmuje się promocją zespołu oraz dystrybuowaniem utworów KENZO za pośrednictwem prasy. Miesiąc później została wydana pierwsza cztero płytowa składanka z udziałem KENZO w tygodniku "Tina". Obok piosenek KENZO na płytach można było usłyszeć takie zespoły jak : Boys, Akcent, Milano czy Skaner. Obecnie piosenki KENZO goszczą na wszystkich nowych składankach z polską muzyką taneczną.

 

Oficjalna strona zespołu: www.disco-kenzo.com

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.3/10 (66 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2018 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com