Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Effect
Effect
Dodano: 2009-08-06, Liczba odsłon: 38373

Effect

Zespół EFFECT powstał w 2006 roku. Został on założony przez Marka Biedrzyckiego - obecnego wokalistę oraz twórcę muzyki i tekstów jego autorskich utworów. W skład zespołu wchodzą również Krzysztof Biedrzycki i Piotr Biedrzycki - młodsi bracia wokalisty. 
 

Zamiłowanie do muzyki i doświadczenie sceniczne zdobyte przy współpracy z innymi zespołami pozwoliły na stworzenie wielu własnych produkcji, cieszących się popularnością i zainteresowaniem ciągle powiększającego się grona fanów. Debiutancki numer "Szalona Dziewczyna" ukazał się na płycie DISCO POLO New hits vol 3 Odjazdowa Muza nakładem firmy Ryszard music.

W końcówce 2008 roku ukazał się ich debiutancki album zatytułowany „ZAKRĘCENI’, który sprzedał się w bardzo dużej liczbie egzemplarzy i nadal się sprzedaje. A takie hity jak „Adam i Ewa” czy „Tylko Ona” na stałe zagościły w polskich dyskotekach. 

 W 2009 roku chłopaki z EFFECT – u planują wydać kolejną płytę a ciekawostką jest to, że na niej kilka utworów będzie wykonywać również reszta zespołu…

www.effect.org.pl
www.discopolo.org.pl

 

 

Oficjalna strona zespołu: www.effect.org.pl www.discopolo.org.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 7.3/10 (241 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2019 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com