Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Verdis
Verdis
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 10374

Verdis

Zespół VERDIS powstał w 2006 roku w Białymstoku. Jego założycielami są: Marcin Kalinowski, Andrzej Dębowski, Sławomir Suszko (lider byłej grupy EXIT). Początki istnienia zespołu to przede wszystkim różne występy okolicznościowe, imprezy firmowe, festyny rodzinne. Z biegiem czasu grupa postanawia stworzyć własny materiał do nowej debiutanckiej płyty. I tak w roku 2008 powstają 3 pierwsze autorskie utwory, które zyskują uznanie na licznych występach, a są to: „Natali”, „Chodźmy razem” oraz „Zdradliwa rzeka”. Swój materiał wzbogacają o doskonałe aranżacje znanego twórcy wielu przebojów muzycznych oraz zamieszczają w/w piosenki na dostępnych stronach internetowych, aby poznać opinie słuchaczy. Ku zaskoczeniu utwory zostają mile przyjęte, a jeden z nich, tj utwór NATALI okazuje się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, gdzie po zaledwie dwóch tygodniach od ujrzenia światła dziennego, jego popularność staje się tak duża, że zespół otrzymuje liczne propozycje współpracy od znanych firm fonograficznych, zaproszenia na różne występy. Trwają intensywne przygotowania nad promocją zespołu. Obecnie kończone są pracę nad debiutancką płytą. Utwory są utrzymane w przyjemnych klimatach dance - disco oraz pop.

Aby poznać efekty naszej pracy zapraszamy na koncerty, oraz na dostępną wkrótce stronę internetową, która wzbogacona będzie o autorskie utwory, wraz z powstającymi teledyskami.

 

Oficjalna strona zespołu: www.verdis.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.9/10 (76 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2018 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com