Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Time
Time
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 17733

Zespó┼é Time pochodzi z Bielska Podlaskiego. Pierwszy sk┼éad grupy tworzyli: Marek Szurpik, Jerzy Szuj i Przemys┼éaw Omelaniuk. Kapela zadebiutowa┼éa w programie "Disco Polo Live" jesieni─ů 2001 roku za spraw─ů teledysku do piosenki pt. Telegram. Kawa┼éek ten w bardzo szybkim czasie sta┼é si─Ö bardzo popularny. Kolejna piosenka do której zespó┼é nakr─Öci┼é teledysk to ┼üzy rozstania. Utwór ten powtórzy┼é sukces poprzedniego przeboju i cieszy┼é si─Ö ogromn─ů popularno┼Ťci─ů. Równie┼╝ debiutancka p┼éyta grupy Time pt. Bez s┼éów i ┼éez, wydana przez firm─Ö Green Star, zosta┼éa pozytywnie odebrana przez s┼éuchaczy. Potwierdzeniem doskona┼éego poziomu, prezentowanego przez zespó┼é, by┼éo przyznanie mu na VII Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie w 2002 roku nagrody za najlepszy debiut.

W 2003 roku grupa zaprezentowała słuchaczom nowe utwory - Impreza i Nic się nie dzieje. Kompozycje te odniosły ogromny sukces.

W 2004 roku pojawi┼éy si─Ö kolejne premierowe piosenki - Jessica i Siódme niebo. Równie┼╝ i one sta┼éy si─Ö wielkimi przebojami. W 2005 roku zespó┼é Time odniós┼é kolejny sukces za spraw─ů kawa┼éka pt. Zimna jak g┼éaz. Poza tymi dokonaniami wokalista zespo┼éu Marek Szurpik ma na swoim koncie 4 albumy z cyklu Przeboje Polskich Dancingów, 4 kr─ů┼╝ki z serii Gala Piosenki Chodnikowej i 2 p┼éytki pt. Cyga┼äskie Disco Polo, które nagra┼é w duecie z Adamem Chrol─ů. Wszystkie te albumy wyda┼éa firma fonograficzna Folk Music. W chwili obecnej zespó┼é Time jest w trakcie doka┼äczania swojego drugiego kr─ů┼╝ka. Jego aktualny sk┼éad stanowi─ů: Marek Szurpik, Jerzy Szuj, Pawe┼é Copiuk i laureatka "Szansy na sukces" Magda Budlewska. Oprócz autorskiego materia┼éu grupa wykonuje równie┼╝ repertuar okoliczno┼Ťciowy, ubarwiaj─ůc swoimi wyst─Öpami ró┼╝norodne imprezy. 

Oficjalna strona zespo┼éu: www.time.net.pl

 


»Oce┼ä zesp├│┼é:

Srednia: 4.7/10 (96 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Si─Ö
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2020 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrze┐one. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno┬Âci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com