Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Skalar
Skalar
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 16701

Chociaż zespół Skalar zaistniał na scenie disco polo dopiero pod koniec lat 90-tych, to jednak można śmiało powiedzieć, iż jest to jeden z najstarszych zespołów tego gatunku muzyki. Grupa istnieje od 1991 roku. Jej pierwszy skład tworzyli: Ireneusz Perkowski i Mariusz Borek. Pierwszy materiał muzyczny grupy Skalar ujżał światło dzienne w 1998 roku dzięki firmie fonograficznej Green Star. Kaseta pt. Powiedz mi przyniosła takie przeboje jak Powiedz mi i Zakochajmy się.

W 1999 roku zespół wziął udział w półfinale IV Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Disco Polo i Dance w Koszalinie. Tam zaprezentował premierową kompozycję pt. Dlaczego ja. Niestety wkrótce potem zespół zawiesił działalność, bowiem Irek zdecydował się na emigrację do USA, gdzie w chwili obecnej występuje w zespole Skalar US. Tymczasem Mariusz po kilku latach przerwy zdecydował się reaktywować grupę w Polsce. Wraz z nowym partnerem Danielem Jaroszewiczem i dwoma tancerzami: Piotrkiem i Rafałem rozpoczął na nowo występy i przygotował nowy materiał. Kaseta pt. Ty nie kochasz wydana została w 2002 roku. Oprócz przeboju pt. Dlaczego ja przyniosła ona inny hit - Ty nie kochasz. W 2004 roku zespół Skalar wylansował swój największy przebój, a mianowicie W tę noc. Refren ten piosenki zna i śpiewa cała Polska: Kiedy widzę zgrabne ciało wtedy czuję, że mi mało w tę noc.... W chwili obecnej grupa bardzo intensywnie pracuje nad swoim nowym albumem, który prawdopodobnie zostanie wydany jeszcze w tym roku. W marcu 2007 roku ukazała się natomiast składanka 7 Gwiazd Green Stara - Disco Polo Top Hits na której Skalar zamieścił własne wersje dwóch starych przebojow disco polo - Kalifornia i 20 lat. 

Oficjalna strona zespołu: www.skalar.xx.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.6/10 (97 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2018 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com