Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Fantastic Boys
Fantastic Boys
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 13301

Zespół Fantastic Boys założył Jarosław Niegierewicz i Maciej Olchanowski z Białegostoku w 1994 roku. Już od początku powstania, grupa bardzo intensywnie pracowała nad materiałami muzycznymi i na przełomie kilku lat (1994 r. - 1999 r.) wydała 4 kasety w firmie fonograficznej Blue Star. Pierwszą była Smutna gitara, drugą Wyspa, kolejną W małej kapliczce oraz Co za noc. Poza tym grupa cały czas koncertowała po Polsce, choć początkowo były to dyskoteki i różne kluby muzyczne to rozwijając swój repertuar coraz częściej zdarzały się także imprezy okolicznościowe (wesela) i plenery na wolnym powietrzu (festyny).

Biorąc pod uwagę rosnącą popularność zespołu od 2000 r. został zmieniony jego skład: obok głównego wokalisty i założyciela Jarosława Niegierewicza doszli jeszcze - Krzysztof Piekarski oraz Jerzy Wasiluk z Białegostoku. Do chwili obecnej cała trójka tworzy FANTASTIC BOYS.

Początek 2000 r. to dalsze koncertowanie, wyjazdy i oczywiście nagrywanie kolejnych utworów. Kontynuacją współpracy z firmą Blue Star było wydanie albumu Te cudowne lata z nowymi przebojami. Następne kroki już w 2007 r. to czas eksperymentów oraz powiązania swojej działalności z inna firmą fonograficzną RYSZARDMUSIC, czego efektem było wydanie dwóch singli: Czarne róże na płycie Disco Polo New Hits N° 4 (2008 r.) i Oczy granatowe na płycie Disco Polo New Hits N° 5 (2008 r.). Kolejna firma fonograficzna to HITNHOT która do chwili obecnej promuje zespół i dba o wydanie następnej płyty, która ukaże się pod koniec wakacji 2008 r.

Należy wspomnieć, że Jarosław Niegierewicz to również wokalista i prekursor grupy SIABRY (grupę współtworzył także Michał Jaroszewicz) wykonującej muzykę ludową, głównie białoruską, opartą na lokalnych utworach znanych twórców muzyki regionalnej. Zespół wydał album skonstruowany na bazie dwóch wcześniej wydanych kaset Alonka i Andrusza. Zespół SIABRY to wspaniała oprawa muzyczna każdego wesela i innej imprezy okolicznościowej, nierzadko tylko dla wybranej publiczności.

 

Oficjalna strona zespołu: www.fantasticboys.pl/

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.5/10 (64 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2019 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com