Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Etna
Etna
Dodano: 2009-08-15, Liczba odsłon: 23098

Etna - Królowa Disco Polo. Media obwołały Ją królową tego gatunku muzycznego po brawurowym występie w listopadzie 2007r. w Sali Kongresowej w Warszawie.


Wokalistka rozpoczęła swoją karierę muzyczną w roku 2002 wydając debiutancki album pt: Lawa. Znalazło się na nim 11 utworów w stylu muzyki tanecznej i dance. Absolwentka Państwowego Ogniska Baletowego, laureatka II miejsca w Wojewódzkim Konkursie Tańca Disco. Uczęszczała do Liceum Muzycznego w klasie śpiewu i perkusji. Ukończyła studia wyższe, zdobywając tytuł magistra, w Instytucie Zarządzania i Marketingu przy Politechnice Białostockiej. Otrzymała wyróżnienie w Wiośnie Literackiej. Jest autorką tekstów swoich piosenek, jak również niektórych kompozycji.


Ostatnio media poświęcają sporo uwagi artystce: TVN, Radio ESKA, Super Express, Polsat, Tina, TV4, Onet.pl, Polsat2. Teledyski i wywiady Etny gościły w licznych programach wspomnianych stacji telewizyjnych, jak również w wielu rozgłośniach radiowych. Diva disco polo, wulkan, wamp to tylko niektóre określenia, jakimi posługują się media, opisując Etnę i Jej temperament sceniczny. Największe przeboje: "Drań", "Niewolnica", "Krzyk", "Żar słońca", "Mój świat" były emitowane na antenie wielu rozgłośni radiowych w Polsce. Etna ma za sobą setki koncertów, zarówno w kraju, jak i zagranicą. Dopracowana do perfekcji choreografia, oraz gra kostiumów sprawiają, iż publiczność bawi się wybornie podczas Jej koncertów. Od 2007 roku Etna uczęszcza na zajęcia do profesjonalnej szkoły tańca Fair Play Crew.
W 2008r. ukazał się kolejny album pt. "Strzelec". Znalazło się na nim 15 utworów w tym 3 w wersji karaoke i 4 covery, które w nowym brzmieniu i wykonaniu Etny brzmią niezwykle ciekawie. Zamieszczony został również bonus w postaci teledysku do utworu: "Niewolnica". Zdjęcia do clipu zostały wykonane przez Grupęę, która współpracowała z takimi artystami, jak: Feel, Kombii, Gosia Andrzejewicz, Goya. "Strzelec" to album utrzymany w klimacie muzyki tanecznej i dance. Etna w swych tekstach zawarła zarówno szczęśliwą , jak i nieszczęśliwą miłość, kobiecy punkt widzenia na sprawy damsko-męskie przedstawiony w humorystyczny sposób. Płyta "Strzelec" zebrała bardzo pozytywne opinie i recenzje.


Scenicznie wokalistka współpracuje z zawodowymi tancerzami: Gabrielem Piotrowskim i Sandrą Wołyniec.
Tancerze Etny:
Gabriel Piotrowski - współpracuje z Etną od dwóch lat. Tańcząc przez 8 lat taniec towarzyski, uzyskał klasę "B". Ma za sobą udział w wielu turniejach tańca towarzyskiego na terenie całej Polski. W roku 2007 rozpoczęła się jego przygoda z tańcem nowoczesnym, hip-hopem oraz street jazzem. Gabriel Piotrowski interesuje się wspinaczką skałkową oraz sztukami walki. Od trzech lat ćwiczy Le Parkour oraz akrobatykę miejską. Muzyka i taniec są jego pasją. Ze sportem i sztuką wiąże swoją przyszłość. Gabriel Piotrowski od 2007 roku uczęszcza na zajęcia do profesjonalnej szkoły tańca Fair Play Crew. W lipcu 2008 roku wziął udział w castingu do trzeciej edycji programu You Can Dance, gdzie pozytywnie przeszedł eliminacje i otrzymał bilet do kolejnego etapu, jakim były warsztaty taneczne w Barcelonie. Tam okazał się niepokonany i zakwalifikował się do finałowej szesnastki uczestników programu You Can Dance.
Sandra Wołyniec - współpracuje z Etną od dwóch lat. W młodszych latach trenowała taniec towarzyski. Od 2006 roku uczęszcza na zajęcia do profesjonalnej szkoły tańca Fair Play Crew. Jej pasją jest śpiew i taniec i w tych dziedzinach chciałaby się rozwijać. W wolnych chwilach oddaje się kolejnej pasji, jaką jest rysunek.

 

Oficjalna strona zespołu: www.etnamusic.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.1/10 (96 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2020 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com