Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Shymi
Shymi
Dodano: 2011-11-07, Liczba odsłon: 9546

SHYMI

SHYMI - to pseudonim Szymona Nowaka, który jest założycielem, liderem a zarazem wokalistą tego zespołu. Szymon pierwsze zainteresowania muzyką przejawiał już w wieku 4 lat. Jego pierwszym instrumentem był keyboard, a w późniejszym czasie doszedł także akordeon. Na założenie zespołu disco polo Szymon zdecydował sie pod koniec 2010 po tym jak dostał szansę dołączenia do zespołu SETUS, gdzie jego działalność z tym zespołem można zauważyć m.in. w teledysku do piosenki Niecierpliwa. Z zespołem SETUS Szymon Nowak wystąpił także na Disco Hit Festiwalu w Kobylnicy.

Solowo już jako SHYMI zadebiutował w marcu 2011 dwoma utworami pt. Zostan przy mnie i Na balety. Poźniej przyszedl czas na prawdziwy hit jakim stał sie utwór pt. Będzie mama krzyczała. Szymon Nowak w większości sam komponuje utwory i pisze teksty, czasem także o nietypowej treści jak np. piosenka o krawacie (czyt.Krawacik). W przyszłym roku planowana jest płyta i teledysk zespołu SHYMI.

 

 

 

 

 

 

 

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.7/10 (67 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2019 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com