Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Respect
Respect
Dodano: 2011-11-06, Liczba odsłon: 12835

Respect

Zespół RESPECT to : Michał Czapski (wokal, gitara elektryczna) Michał Łukaszewicz (lider , wokal, keyboard), Adam Kubajewski (keyboard), pierwszy skład zespołu - Michał Czapski i Adam Kubajewski , występowali na różnych uroczystościach.W maju 2011r. do zespołu dołączył Michał Łukaszewicz, gdzie wykonali wspólnie na Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej w Pułtusku piosenkę pt. „Dni, których nie znamy” ŚP. Marka Grechuty, zajmując 2 miejsce. Później rozpoczęły się koncerty w okręgu Powiatu Pułtuskiego i Ciechanowskiego. 4 czerwca RESPECT wystąpił na Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnym , który odbywał się w Pułtusku. 23 czerwca zespół zagrał jako gwiazda wieczoru na imprezie Wiankowej również w Pułtusku. W wakacje 14.08.2011r. zespół wziął udział w dwóch większych imprezach, tj. V Gala Disco Polo w Nowym Mieście k. Płońska z cyklu Imprez Zalew jako jedna z gwiazd wieczoru. 28 sierpnia RESPECT dostał propozycję wystąpienia na Gali Disco Polo a jednocześnie Pożegnaniu Lata w Grabinie k. Płocka z cyklu Imprez Patelnia. Tego samego dnia zespół zagrał również jako gwiazda wieczoru na festynie w swoim rodzinnym mieście - w Świerczach. Dnia 27.09.2011r. propozycja zagrania dla PCK w Ciechanowie , podczas zawodów strzeleckich. Od tego czasu nieustannie przygotowują się do coraz większych występów. W listopadzie 2011r. do zespołu dołączył perkusista - Łukasz Gębala , wprowadzając żywioł dla RESPECTU. Dnia 01.05.2012r. RESPECT wystąpił na jubileuszowym XX Festiwalu Piosenki Młodzieżowej w Pułtusku. Zagrali tam cover zespołu Akurat pt. „Dyskoteka gra”. Zespół otrzymał Nagrodę Publiczności oraz wyróżnienie od JURY.
3-osobowy skład dostarczy Wam wielu atrakcji i wrażeń . Zespół od początku istnienia gra na żywo, dzięki czemu jest lepiej odbierana jakość piosenek i wokalu.

Oficjalna strona zespołu: www.facebook.com/RespectZespol

 


»Oceń zespół:

Srednia: 5.2/10 (61 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2019 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com