Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Mavers
Mavers
Dodano: 2011-11-04, Liczba odsłon: 8311

Mavers

MAVERS to nazwa formacji vocalno-tanecznej z nurtu disco polo & dance. Grupę  Mavers  powołał do życia wokalista i twórca utworów Mariusz Głodowski. Choć sama nazwa jest ich nowym atutem, ponieważ Mariusz wcześniej był głównym wokalistą zespołu Compact i pod tym szyldem występował. To, dlatego zespołu napisał takie przeboje jak „Ty nie całuj mnie” czy „Nauczyłaś żyć”. Grupa już pod nazwą MAVERS w bardzo szybkim czasie pozyskała wielką sympatię fanów muzyki tanecznej. A to dzięki takim hitom, które Mariusz ma na swoim koncie jak "Boginią jesteś", "Powiedz lato" numerem jeden jest oczywiście "Imprezy smak".
Mariuszowi podczas występów scenicznych towarzyszy grupa taneczna oraz sekcja instrumentalna. Wokalista zespołu Mavers zawsze zyskiwał miana jednego z lepszych wodzirejów imprez tanecznych.
Do największych koncertów, które Mariusz uświetnił swoją obecnością należą między innymi: Biesiady Kasztelańskie, Ogólnopolski Festiwal Muzyki Disco Polo i Dance w Ostródzie,Festiwal w Szamocinie, Pożegnanie lata w Iłowie.


To co wyróżnia formacje Mavers  z wielu zespołów obecnych na scenie disco polo to fakt, iż grupa Mavers posiada w swoim dorobku muzycznym jedynie autorskie utwory.
Muzycy zespołu naprawdę żyją tym, czym się zajmują, robią to szczerze i wkładają w to całe swoje serce. Mavers występując na scenie świetnie się przy tym bawi, jest to tak naturalne, że zaraża emanującą z ich muzyki pozytywną energią całą publikę.

 

Oficjalna strona zespołu: www.mavers.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 5.4/10 (64 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2018 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com