Logowanie:
Zespoły & Producenci Disco Polo > Vertus
Vertus
Dodano: 2011-11-04, Liczba odsłon: 7996

Vertus

Zespół VERTUS pochodzi z woj łódzkiego. Medialnie istenieje od stycznia  2011 roku, a swoją przygodę z muzyką rozpoczął w roku 2006. Powstał z inicjatywy wokalisty Robert Kobackiego, który jest kompozytorem wszystkich utworów jak rownież autorem słów. Drugi człon formacji tworzy Łukasz Owczarek klawiszowiec- saksofonista. Mimo młodego stażu na runku, Vertus ma na swoim koncie kilka ważnych sukcesów. Został ogłoszony DEBIUTEM ROKU oraz utwór "Zagadka" zajął miejsce na podium w plebiscycie na PRZEBOJ LATA 2011.

Vertus ma na swoim koncie liczne wystepy na scenie, tj.  krajowe festiwale, impreze plenerowe, wystepy w klubach muzycznych itp. Owocem cieżkiej pracy duetu jest autorska płyta pt. ŚWIAT JEST DLA NAS, ktorej wydawcą jest firma Hit N Hot Music oraz oficjalny teledysk do utworu "Zagadka" promujący ten album. Muzyka zespołu jak również kontakt z publicznością to sprawdzony sposób na wyśmienitą zabawę, zarówno dla młodszych jak i dla starszego pokolenia. Bardzo dynamiczne aranżacje wzbogacone o brzmienia muzyki elektronicznej to doskonały argument który stoi po stronie formacji Vertus.

 

 

 

 

Oficjalna strona zespołu: www.discovertus.pl

 


»Oceń zespół:

Srednia: 4.2/10 (55 glosow )


Działy zespołów
Zespoły Disco Polo Zespoły Weselne
Wypromuj Się
Polecamy
Losowe Zespoły Disco Polo
Losowe Zespoły Weselne
Losowe Płyty
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star© 2018 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com