http://thomaz.usermd.net/discostrefa/

:: Fair Play - Milosc we mnie rozpalasz
Wiadomo¶ć dodana przez: Grzekus (2018-12-22 19:25:39)

Fair Play - Miłość we mnie rozpalasz.  Zespół Fair Play  po raz kolejny zaskoczył swoich słuchaczy nowym utworem. Miłość we mnie rozpalasz to utwór w innym klimacie niż poprzednie pod względem brzmienia a także tekstu. W piosence mowa jest o widoku ukochanej osoby. Zespół starał się w kilku zdaniach ująć miłość od pierwszego wejrzeniato zaledwie krótka chwila a potrafi rozpalić w nas miłość - podkreśla Mateusz z zespołu Fair Play. Zaznacza także, że przy tym utworze można się bawić, tańczyć, ale również zatopić się w nutce nostalgii wywołanych przez te piosenkę.
Tekst:
1. Miłość była obca mi, dopóki nie poznałem ciebiejasna gwiazdę na niebieAle teraz jesteś ty wchodzisz cicho w moje snyChce widzieć w nich  tylko ciebie.
Ref. Widokiem swym miłość we mnie rozpalaszGłębią swych oczu czarujesz i zniewalasz mniePamiętaj zawsze będziesz tą jedynąRozpoznam wszędzie twój uśmiech dziewczyno.
2. Pierwsze spojrzenie w oczy twe i od razu czuje, żeJesteś moim pragnieniemTo samo bawi nas do łez, w końcu los uśmiechnął sięDwa serca tylko dla siebie.
 

Fair Play - Milosc we mnie rozpalasz.
adres tej wiadomo¶ci: http://thomaz.usermd.net/discostrefa/news.php?id=52601