http://www.discostrefa.info

:: ⇒Freestyle feat. Toca Bass - Na impreze (jada swiry)
Wiadomość dodana przez: Grzekus (2018-08-05 15:31:47)

Freestyle feat. Toca Bass - Na impreze (jadą świry). Grupa Freestyle na współpracy producenckiej rozpoczyna now etap muzyczny i produkcyjny. Toca Bass zagościł na muzycznych brzmieniach zespołu . "Jadą świry ..." jest to debiutancki projekt tego duetu . Dodatkowo powstają już następne. Które również ukażą się w niedługim czasie .Na nowej produkcji można zauważyć mocne klubowe uderzenie . Utwór nawiązuje sam do wspólnej zabawy w sobotni wieczór . Cały klip nagrywany był w Siedlcach i brała w nim udział spora liczba osób. Utwór wyszedł w trzech wersjach Telewizyjna Radiowa i Extended.

Tekst:
1. Przychodzi wieczór, w końcu sobota Czekałem tydzień i jest ta poraNajlepsze ciuchy, modny zegarek Seta już stygnie, a z nią browarek.
Ref: Jadą świry z nami, jadą na imprezę Czuję, że dzisiaj los mój wszystko bierze Jadą wszyscy z nami, jadą z nami w górę Dla takiej chwili wezmę nową furę.
2. Wiem już dokładnie jest idealnie Bo wszystkie money, wydam je ładnie Na taką lalę nie pożałuję W sobotni wieczór to ja flirtuję
.

Freestyle feat. Toca Bass - Na impreze (jada swiry) (Oglądaj Teledysk)

Freestyle feat. Toca Bass - Na impreze (jada swiry).
adres tej wiadomości: http://www.discostrefa.info/news.php?id=45294