http://thomaz.usermd.net/discostrefa/

:: MilyPan - Krolowa
Wiadomo¶ć dodana przez: Grzekus (2018-08-05 15:08:45)

MilyPan - Królowa.
Tekst:
1. Dzisiaj wygląda ślicznie, królowa wszystkich imprez Przyszła tu specjalnie, specjalnie tylko dla mnie Miss tego lokalu, na parkiecie pomału Zmierzam w jej kierunku, po nieco mocnym trunku Własnym tanecznym krokiem już do niej mrugam okiem W tej koleżance potencjał jest na dzikie tańce Dzisiaj tylko moja, do tańca jej nie wołaj Bo tej nocy została królową mą!
Ref. Królowo ze mną tańcz Tyś najpiękniejszą z pań Na parkiet ze mną chodź Kumasz taneczny krok Oberek albo dwa, do góry ze mną skacz I tak przez całą noc, u mnie nie ma, że stop!
2. Bo inne panie to w ogóle nie mój interes Upatrzyłem już damę, co była mym marzeniem Pewni możecie być, że tej nocy z nią tańczę Dziś kroki stawiam, tylko przy tej obok koleżance Łyk piwa, whiskey... wódeczki, czy też może wina? Nie ma szans, bym dziś z kim innym na parkiecie wywijał Od naszych tańców, trzęsie się cała podłoga Tak już jest, gdy dance floor przejmuje król i królowa (królowa).

Panienko ze mną się baw, raz dwa trzy, raz raz raz raz I góra, góra, dół, jak mnie rajcujesz (uuh) To niepojęta rzecz, wcześniej nie znałem Cię Lecz teraz zmieniam to, zostań dziś tylko mą!

MilyPan - Krolowa (Oglądaj Teledysk)

MilyPan - Krolowa.
adres tej wiadomo¶ci: http://thomaz.usermd.net/discostrefa/news.php?id=45289