http://www.discostrefa.info

:: NEF - W naszym klubie
Wiadomość dodana przez: Grzekus (2017-08-12 19:44:04)

NEF - W naszym klubie. "W naszym klubie" to muzyczny debiut artysty o pseudonimie NEF. Singiel powstał we współpracy z Mariuszem "Mayomanem" Majewskim, byłym członkiem zespołów De Mono oraz Kult , który obecnie podbija listy przebojów pod marką "Freaky Boys". Ponadto za produkcją stoi Paweł "Neros" Mildner - jeden z czołowych polskich producentów, odpowiedzialny za wiele radiowych hitów wykonawców takich jak Stachursky czy też Honorata Skarbek.. W planach zaraz po wakacjach kolejne utwory z ramienia Flash Entertainment.


Tekst:
1. O o o O o o Bo tutaj i teraz Zrobimy dobry melanż Jedziemy do rana Będzie niezła maniana Chodź do mnie kochana Nie będzie dzisiaj spania Muzyka pompuje Niech cały świat wiruje Bo weekend jest wszystko kręci się Kompletnie nic nie obchodzi teraz mnie Kolejny drin mamy w sobie moc Tańczymy tu do rana Impreza całą noc.
Ref: O o o Impreza w naszym klubie To tylko to, co w życiu robić lubię O o o Impreza jest na maksa Niech DJ gra, bo będzie mega jazda.
2. Niedziela ból głowy Ten kac killer surowy A było tak miło Totalnie nam odbiło Robota głupota Niedługo już sobota Już wolne się zbliża I znów spotkamy się.

NEF - W naszym klubie.
adres tej wiadomości: http://www.discostrefa.info/news.php?id=34480