Logowanie:
Heidfeld - Ej mala (szpila)

Heidfeld - Ej mała (szpila).
Tekst:
1. Nadchodzi weekend, beztroski czas Rzucasz robotę i smutki w las Ogarnąć trzeba ten cały plan Może domówka, lecimy w dance Wszyscy się świetnie bawią, czas leci miło nam Nagle odwracam głowę i wielkie oczy mam Pięknie się wystroiłaś, serce moje podbiłaś Swą dłonią zaczepiłaś, czy to był jakiś znak.
Ref: Ej Mała podejdź, powiedz jak się nazywasz Skąd się pojawiłaś, czy niegrzeczna byłaś Co Ty tutaj robisz na naszym parkiecie Jesteś szpilą, zrobiłaś sobie co wypiłaś.
2. Każdy w niej zabujany musiał mieć dużo money Bo w głowie jej są niebieskie migdały Kilka słów mi wyszeptała i odejść kazała A w sercu moim przez to miłość zgotowała Potrzebuję jej tej nocy do szczęścia Zagraj z rytmem mego serca Potrzebuję jej tej nocy do rana Zagraj z rytmem mego ciała.

Heidfeld - Ej mala (szpila) (Oglądaj Teledysk)

Heidfeld - Ej mala (szpila)

Grzekus | 05.08.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Effect - Ja to lubie

Effect - Ja to lubię.
Tekst:
Wiem że dzisiaj już mam najpiękniejszą wśród dam Ona westchnień moich jest spełnieniem. Słodkie oczęta ma piękna dziewczyna ta To prawdziwy anioł zszedł na ziemię.
Ref: Ona się dla mnie odstawiła… Ona się dla mnie odstawiła, wysokie szpilki, Tak mnie kusiła Czerwone usta, ja takie lubię. Jak wariat kocham Za Nią rozum gubię.
2. Wiem ze nie będę sam w sercu swoim ją mam Ona marzeń moich jest spełnieniem Słodkie usteczka ma cudna dziewczyna ta Dnia każdego życia jest natchnienie.

Effect - Ja to lubie (Oglądaj Teledysk)

Effect - Ja to lubie

Grzekus | 05.08.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Mateusz Szkraba feat. K3 - Niezapomniana

Mateusz Szkraba feat. K3 - Niezapomniana.

Mateusz Szkraba feat. K3 - Niezapomniana (Oglądaj Teledysk)

Mateusz Szkraba feat. K3 - Niezapomniana

Grzekus | 05.08.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
MilyPan - Krolowa

MilyPan - Królowa.
Tekst:
1. Dzisiaj wygląda ślicznie, królowa wszystkich imprez Przyszła tu specjalnie, specjalnie tylko dla mnie Miss tego lokalu, na parkiecie pomału Zmierzam w jej kierunku, po nieco mocnym trunku Własnym tanecznym krokiem już do niej mrugam okiem W tej koleżance potencjał jest na dzikie tańce Dzisiaj tylko moja, do tańca jej nie wołaj Bo tej nocy została królową mą!
Ref. Królowo ze mną tańcz Tyś najpiękniejszą z pań Na parkiet ze mną chodź Kumasz taneczny krok Oberek albo dwa, do góry ze mną skacz I tak przez całą noc, u mnie nie ma, że stop!
2. Bo inne panie to w ogóle nie mój interes Upatrzyłem już damę, co była mym marzeniem Pewni możecie być, że tej nocy z nią tańczę Dziś kroki stawiam, tylko przy tej obok koleżance Łyk piwa, whiskey... wódeczki, czy też może wina? Nie ma szans, bym dziś z kim innym na parkiecie wywijał Od naszych tańców, trzęsie się cała podłoga Tak już jest, gdy dance floor przejmuje król i królowa (królowa).

Panienko ze mną się baw, raz dwa trzy, raz raz raz raz I góra, góra, dół, jak mnie rajcujesz (uuh) To niepojęta rzecz, wcześniej nie znałem Cię Lecz teraz zmieniam to, zostań dziś tylko mą!

MilyPan - Krolowa (Oglądaj Teledysk)

MilyPan - Krolowa

Grzekus | 05.08.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Nexus - Niebanalana

Nexus - Niebanalana.
Tekst:
1. Patrzy zalotnie i się uśmiecha Widzę w jej oczach, że już na mnie czeka Ponętne ruchy wiesz co mnie kręci Wabisz urodą twe ciało mnie nęci.
Ref: Chce Ciebie, jesteś niczym gwiazda Sexi, odważna z Tobą niezła jazda Piękna, szalona kobieta idealna Taka dziewczyna po prostu niebanalna.
2. To ta dziewczyna, to właśnie onaChcę ciągle trzymać ją w swych ramionachTańczyć i szaleć w klimacie discoBo przy niej czuję, że mogę wszystk.

Nexus - Niebanalana (Oglądaj Teledysk)

Nexus - Niebanalana

Grzekus | 05.08.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Etna - Spoko loko

Etna - Spoko loko.
Tekst:
1. Kiedy jesteś pryz mnie kochasz Z CALYCH SIŁ kiedy mnie tam nie ma rogi prawisz mi kiedy wpadnę furię rzucić wszystko chce czule obejmujesz mówisz do mnie że.
Ref: Spoco Spoco Loco moja moja małato nie tak jak myślisz nie to co widziałaś Spoco Spoco Loco mój ty mały skarbie jesteś moja baby, jesteś moją barbi.
2.Słabość taką maszkażdej dałbyś radę, każdą chciałbyś braćkiedy wpadnę furięrzucić wszystko chceczule obejmujeszmówisz do mnie że
.

Etna - Spoko loko (Oglądaj Teledysk)

Etna - Spoko loko

Grzekus | 05.08.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Extazy - Lubie to (tatuaze)

Extazy - Lubię to (tatuaże).
Tekst:
1. Niewinny wzrok choć już za chwile z wielkiej radości obejmiesz mnie za szyję przytulisz się i szepniesz w uszko że tak tęskniło twoje serduszko.
Ref: Lubię twoje kozak dziary te słodkie czary mary jak mnie kusisz tak całujesz i do grzechu prowokujesz lubię, lubię to!

2. Rozpalasz mnie wiesz czego pragnę ekspresem odgadniesz bo tylko ty wiesz jak czarować i jak miłością odstresować.

Extazy - Lubie to (tatuaze)

Grzekus | 05.08.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Disco Mazovia 2018 Mościbrody VIII Ogólnopolski Festiwal DiscoPolo


Disco Mazovia 2018 - VIII Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej.

We środę 15 sierpnia zapraszamy na już VIII edycję największego festiwalu muzyki tanecznej we wschodniej Polsce, który co roku przyciąga wielotysięczną publiczność. Start o godzinie 13.00. 

Konkurs Premier i Debiutów: do którego zakwalifikowano 29 zespołów z całej Polski w tym 7 z głosowania facebook'owego. Większość z nich jest już doskonale rozpoznawalna na rynku muzycznym, poprzez ich przeboje, single, teledyski tv oraz wydawnictwa płytowe czy też liczne koncerty na swoim koncie. Podczas występom, jak zwykle co roku  towarzyszyć będą piękne tancerki i formacje tancerzy. Każdy z zespołów wykona po 2 piosenki. Ideą konkursu jest prezentacja najnowszych trendów gatunku i odkrywanie nowych talentów. Koncerty konkursowe tradycyjnie rejestrowane będą dla potrzeb profesjonalnych teledysków z udziałem publiczności, a potem reemitowane w telewizyjnych stacjach muzycznych. 


Łącznie na scenie zaprezentują się 40 zespoły, czyli 170 wykonawców! To więcej niż w poprzednim roki. Imprezę poprowadzą: Piękny i Boski Zbyszek Perkowski oraz ekscentryczny Paweł KONJO Konnak. Dobra zabawa do późnych godzin nocnych gwarantowana.

Impreza ma charakter pikniku rodzinnego. Nie zabraknie zatem licznych atrakcji dla dzieci i dorosłych.
Bilety w cenie 20 zł będą do nabycia na miejscu. Przy 40 zespołach, koszt obejrzenia występu jednego zespołu wychodzi zaledwie po 50 groszy, więc kwota obejmująca kilkanaście godzin koncertów z udziałem największych gwiazd muzyki tanecznej, nie wydaje się być wygórowana. Dzieci do lat 7 – wstęp wolny. Wzorem z lat ubiegłych. Organizatorzy zapraszają też nieodpłatnie wszystkie dzieci z domów dziecka (bez względu na wiek), nie tylko te z naszego powiatu, ale także z innych województw.


Portal DiscoStrefa poraz kolejny jest partnerem medialnym, gorąco zapraszamy wszystkich na mega imprezę bo jak zwyklę będzię się działo!
40 Zespoły!!!


Support: dwa zespoły rozgrzeją publiczność przed Konkursem Premier i Debiutów: Roxter, Grand.

Część konkursowa: Pozytywnie Albo Wcale, New X, Mamzel, Vertim & Mamzel, Joker Squad, Atut, Midix, Fires, Fejs, Sami Swoi, Diwers Dance, Crowd, Alster, ModeLs, Rivers, Mario, Tvister, 2Magic, Kuzyn Zenka, Dance Project, Katiusza, Taktyka, Endrju, Van Davi, Avangarde, Bartosz Jagielski, Freestyle, Clubbersi, Selfie.

Koncerty Gwiazd rozpoczną się już od popołudnia i odbywać będą się pomiędzy występami zespołów konkursowych. Gwiazdy: Janusz Laskowski 13.00, Camasutra 17.00, Top One 19.00, Letni Chamski Podryw 21.00, Quest 22.00, Extazy 23.00, Top Girls 24.00.

Dołącz do wydarzenie imprezy na Facebook

Kliknij w ikone plakatu na lewo lub tutaj aby powiększyć plakat i dowiedzieć się więcej.

Grzekus | 22.07.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Menago - Gorace usta

Menago - Gorace usta.
Tekst:

Menago - Gorace usta (Oglądaj Teledysk)

Menago - Gorace usta

Grzekus | 19.06.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
[archiwum newsów | dodaj news]
Najnowsze UTWORY MP3... Najnowsze TELEDYSKI...
NAJNOWSZE UTWORY MP3... (kliknij aby przejść) NAJNOWSZE TELEDYSKI... (kliknij aby przejść)
Polecane Teledyski
NAJNOWSZE TELEDYSKI (Kliknij aby przejść do działu Teledyski)
Najnowsze Teledyski
NAJNOWSZE TELEDYSKI (Kliknij aby przejść do działu Teledyski)
DiscoStrefa FM

Strona główna
Pozdrowienia
Ramówka

POPULARNE MP3
Shoutbox

Proszę nie pisać tutaj o sprawach związanych z radiem

 Napisał(a): GULI
DISCO POLO muzyka GULI Official
 Napisał(a): Iwona
witam chodzi mi o tytuł piosenki lub nazwe zespołu moze ktos pomoze leci tak tak piękna szlona to ona wymarzona jedyna cudowna wspaniala
 Napisał(a): kam
NO tak heh amore bodzio dance to sa hity zal mi was naprawde polecam pujsc do laryngologa,poz drawiam
 Napisał(a):
( dj nie Disco Polo )
 Napisał(a): Jest OK
 Napisał(a): Rytmie Stereo DJ DAMIAN SPECJALISTA
https://www.you tube.com/channe l/UCUQoijawdt_r jQVHoTKNWUQ
[Dodaj Shout] [Archiwum]
Losowe Zespoły
ZESPOŁY (Kliknij aby przejść do działu Zespoły)
Polecamy także
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star


© 2018 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com