Logowanie:
Max Play - Taka jak ty

Max Play - Taka jak ty.
Tekst:
1.Wyczaruję Ci świat, który będzie bez wad tylko bądź na zawsze ze mną. Chcę byś do mnie wróciła, błędy mi wybaczyła, w moją miłość uwierzyła!
Ref: Taką jak Ty, chcę mieć przy sobie Takiej jak Ty, dać serce swoje. Tobie dać szczęście, obrączkę złotą, białe gołębie niech szczęście niosą!
2. Mam nadzieję, że wrócisz smutki z serca wyrzucisz, miłość do mnie pozostawisz. Proszę podaj swe dłonie, niech połączą nas dwoje swoje serce Tobie daje!

Max Play - Taka jak ty

Grzekus | 08.03.2019 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Disco Fighters - Czerwona sukienka

Disco Fighters - Czerwona sukienka.
Tekst:
1. Poznałem tą dziewczynę, zamieszkała tuż obok I gdybym nie zagadał, przecież nie byłbym sobą! Od tamtej krótkiej chwili, w mej głowie ona jedna Tak zadziałała na mnie, jej czerwona sukienka! Ref: Czerwona sukienka disco, Ty i ja Ej laleczko zatańcz ze mną jeszcze raz! Ta czerwona sukienka w niej do twarzy Ci W tej czerwonej sukience tańczysz tylko Ty.
2. Zwr. Weź nie marnuj okazji, ja uwielbiam kobiety Twoją czerwoną mini, wszystkie Twoje zalety Skarbie wyglądasz mega, cała taka pachnąca Zakręcisz się dziś ze mną, jak Ziemia wokół Słońca!

Disco Fighters - Czerwona sukienka (Teledysk)

Disco Fighters - Czerwona sukienka

Grzekus | 08.03.2019 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Amigo - Daj posmakowac sie

Amigo - Daj posmakować się.

Amigo - Daj posmakowac sie

Grzekus | 08.03.2019 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Soleo feat. Diego - Skazani na kobiety

Soleo feat. Diego - Skazani na kobiety.  Kolejna Energetyczna Nowość od SOLEO-ńczyków. Tym razem ten niesamowity boysband z okolic Sochaczewa zaprosił do współpracy Boskiego Diego. Wynikiem ich działania jest mega energetyczny utwór pt. Skazani na Kobiety. Klimaty które w ostatnim czasie wpisały się na dobre w styl SOLEO-ńczyków i tym razem nie zawodzą. Teledysk powstał we współpracy z Ekipą Faster Media która stanęła na wysokości zadania i stworzyła piękny wręcz zagraniczny obrazek. Zresztą posłuchajcie sami. SOLEO i Diego - Skazani na Kobiety.
Tekst:
1. Co Wy z nami wyprawiacie, skąd u Was ta siła? Ile procent macie w sobie, że tak długo trzyma. To jest niemożliwe, to jest nienormalne, bez Was źle a z Wami gorzej i tak już zostanie. To jest niemożliwe, to jest nienormalne, bez Was źle a z Wami gorzej i tak już zostanie.
Ref: Skazani na Kobiety, na wszystkie wady Ich i zalety, na Miłość, pocałunki, nienawiść, porachunki. Skazani na Kobiety - My Faceci. Skazani na Kobiety, na wszystkie wady Ich i zalety, na Miłość, pocałunki, nienawiść, porachunki. Skazani na Kobiety - My Faceci.
2.Przecież tak się żyć już nie da, każdy Ci to powie. Po co ciągle nad nim stoisz, po co mącisz w głowie? On chce się dziś napić, on chce się zabawić, raz od świata dostać więcej niż Twoje porady. On chce się dziś napić, on chce się zabawić, raz od świata dostać więcej niż Twoje porady.

Soleo feat. Diego - Skazani na kobiety (Teledysk)

Soleo feat. Diego - Skazani na kobiety

Grzekus | 08.03.2019 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Vexel - Dziewczyno ma

Vexel -  Dziewczyno ma.

Vexel -  Dziewczyno ma

Grzekus | 08.03.2019 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Spike - Ciary

Spike - Ciary.
Tekst:
1. Łatwo przyszło , łatwo poszło , tak właśnie żyjesz Na krawędzi balansujesz , zanim odkryjesz Że na świecie jest coś więcej , ktoś oprócz ciebie Wtedy oddać musisz serce , dlaczego nie wiesz.
Ref: Nie nie nie to na pewno nie są czary Cały świat wiruje , teraz wszędzie czujesz ciary Tak tak tak wszystko w życiu się zmieniło Myślałeś że Ci minie , jednak to jest miłość.
2. Zaryzykuj daj się porwać , nie bój się tego To najlepsze antidotum , korzystaj z niego Każdy może być szczęśliwy, mieć raj na ziemi Przecież to jest takie proste świat Ci się zmieni.

Spike - Ciary

Grzekus | 08.03.2019 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Joint - Krecisz mnie

Joint - Kręcisz mnie.  Zespół JOINT wyróżnia się na tle konkurencyjnych zespołów klubowym i mocnym brzmieniem. Joint zadebiutował z singlem Bo Ty i juz wtedy zrobił zamieszanie i wywołał kontrowersje. Nie trzeba bylo długo czekać na następną propozycje od JOINTA. Kręcisz mnie w roli głównej Mariia Markowa i ekipa Sacharscy Film . Wokalista zespołu Łukasz zdradza że następna produkcja będzie też utrzymana w takich klimatach: Od kilku dni trwają prace nad nowym singlem. Utwór będzie jeszcze bardziej pojechany wchodzący w nurt ,,electro dance" . Premiera jest spodziewana na przełomie kwietnia i maja. Nic więcej nie może zdradzić Tymu słowami ucina spekulacje sam JOINT.
Tekst:
1. No powiedz czemu tak niepewnie się uśmiechaszJa wiem kochanieTy pewnie na mbie czekaszChce Ci pokazać jak wygląda boskie życieDzisiejszej nocy szalejemy znakomicie.
Ref: Bo Ty kręcisz mniejak żadna innaTę niebieskie oczy i ta buzia niewinnaKręcisz mniedo wrzenia doprowadzasz jak Ty na mnie działasz czy sobie wyobrażasz?!
2Ja sam już nie wiem co zrobiłaś w mojej głowieJedno jest pewne ja myślę wciąż o TobieTeraz mi pokaż co znaczy życie w rajuUpakam się wciąż Tobą jakbym był na haju.

Joint - Krecisz mnie (Teledysk)

Joint - Krecisz mnie

Grzekus | 08.03.2019 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Wiszu feat. Kłosowski - Niegrzeczne dziewczynki

Wiszu feat. Kłosowski - Niegrzeczne dziewczynki.
Tekst:
Parlando: "Tak ej, to kawałek dla tych którzy znają się na niegrzecznych kobietach".
1. Namiętne usta, i szybkie ręce, każdego dnia od nowa ona pragnie więcej czaruje wzrokiem, jest jak marzenie, padam jej do stóp, na palca skinienie.
Bridge: La la la na na już stoi za firanką, La la la la skąpe ma ubranko La la la na na odliczam od dziesięciu jedziemy!
Ref: Nadchodzi znowu ciemna noc, grzeczne dziewczynki kładą się do łóżka a jedna włazi pod móc koc, słodko uśmiecha się, oj co to będzie Nadchodzi znowu ciemna noc, dziewczynki już ściągają swe ubranie bo każda lubi taki sport, w kuchni, w łazience i na tapczanie! Ej.
2. Czasem na górze, zwykle na dole, lubimy pod martini lubimy pod colę zna się na rzeczy i nie marudzi, gdy rano trzeba wstać, grzecznie mnie obudzi.

Wiszu feat. Kłosowski - Niegrzeczne dziewczynki

Grzekus | 01.03.2019 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
DiscoSanFrancisco - Bikini lover

DiscoSanFrancisco - Bikini lover.

DiscoSanFrancisco - Bikini lover (Teledysk)

DiscoSanFrancisco - Bikini lover

Grzekus | 01.03.2019 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
[archiwum newsw | dodaj news]
Najnowsze UTWORY MP3... Najnowsze TELEDYSKI...
NAJNOWSZE UTWORY MP3... (kliknij aby przejść) NAJNOWSZE TELEDYSKI... (kliknij aby przejść)
Polecane Teledyski
NAJNOWSZE TELEDYSKI (Kliknij aby przejść do działu Teledyski)
Najnowsze Teledyski
NAJNOWSZE TELEDYSKI (Kliknij aby przejść do działu Teledyski)
DiscoStrefa FM

Strona główna
Pozdrowienia
Ramówka

POPULARNE MP3
Shoutbox

Proszę nie pisać tutaj o sprawach związanych z radiem

 Napisał(a): Fineasz
Disco Polo to jest to!
 Napisał(a): GULI
DISCO POLO muzyka GULI Official
 Napisał(a): Iwona
witam chodzi mi o tytuł piosenki lub nazwe zespołu moze ktos pomoze leci tak tak piękna szlona to ona wymarzona jedyna cudowna wspaniala
 Napisał(a): kam
NO tak heh amore bodzio dance to sa hity zal mi was naprawde polecam pujsc do laryngologa,poz drawiam
 Napisał(a):
( dj nie Disco Polo )
 Napisał(a): Jest OK
[Dodaj Shout] [Archiwum]
Losowe Zespoły
ZESPOŁY (Kliknij aby przejść do działu Zespoły)
Polecamy także
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star


© 2019 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatno¶ci |Online:    statystyka design: obtulowicz.com