Logowanie:
Blue Eyes - Daj sobie siana mala

Blue Eyes - Daj sobie siana mała.
Tekst:
1. Taka niewinna byłaś, Taka wspaniała! Drogich prezentów chciałaś Za dotykanie ciała Mówiłaś że mnie kochasz Że mnie szanujesz. Dziś wiesz mam to głęboko I jak się teraz czujesz?
Ref: Daj sobie siana mała Przecież mnie nie kochałaś Lubiłaś się malować Facetów kokietować Daj sobie siana mała Przecież mnie nie kochałaś Innego masz na boku Więc odejdź, daj mi spokój!

2.Dla ciebie nie jest ważne Że cię kochałem! Pierścionek ci kupiłem Ożenić z tobą chciałem. Wybrałaś lepsze życie! Jego samochód! Więc nie pisz więcej do mnie Nie kocham cię już kotku!

Blue Eyes - Daj sobie siana mala (Oglądaj Teledysk)

Blue Eyes - Daj sobie siana mala

Grzekus | 01.06.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Deep Dance - Dziki zachod

Deep Dance - Dziki zachód. DEEP DANCE - pod tym pseudonimem artystycznym kryje się „Polski Cristiano Ronaldo” czyli Patryk Janas - aktor, muzyk, model, kompozytor oraz wokalista. Jego twórczość znana jest wśród Polonii w całej Europie. Mimo krótkiego stażu na rynku muzycznym, DEEP DANCE wystąpił wiele razy m.in. w Szwajcarii, Anglii czy Holandii, dając w zeszłym roku ponad 100 koncertów. Patryk współpracuje z najlepszymi, czego dowodem jest m.in. nagrany w międzynarodowym duecie teledysk ze słowacką gwiazdą PAPAJAM, czy piosenka „W Tańcu Trzymasz Mnie” zaśpiewana ze znakomitą wokalistką - VERONICĄ. Na scenie czuje się jak ryba w wodzie, nawiązując kontakt i zdobywając serca publiczności. „Polski Cristiano” jest osobą medialną, ma za sobą liczne występy w teledyskach, reklamach telewizyjnych, serialach, filmach czy sesjach zdjęciowych. Patryka można było zobaczyć chociażby w produkcji Patryka Vegi „Kobiety Mafii”.
Najnowsza piosenka DEEP DANCE „Dziki Zachód” to miłosna opowieść, „walka” dwojga ludzi o miłość. To pojedynek na śmierć i życie, historia wielu zwrotów akcji, gdzie miłość triumfuje. Teledysk został nakręcony w konwencji „westernowej”. W teledysku główną rolę obok Patryka zagrała Aliki Pitta.

Deep Dance - Dziki zachod (Ogladaj Teledysk)

Deep Dance - Dziki zachod

Grzekus | 01.06.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
KolaQ - Odlotowa

KolaQ - Odlotowa. KolaQ swoją działalność rozpoczął dwa lata temu, jednak muzyka towarzyszyła mu już od najmłodszych lat. Pierwszy krok jaki poczynił w kierunku muzyki to wzięcie udziału w castingu do programu Disco Star, oraz dostanie się do kolejnego etapu. Na castingu usłyszał od samego Millera, że ma ciekawą barwę głosu, co dodało mu pewności, że znalazł się w odpowiednim miejscu. Od tego czasu na swoim koncie ma wiele występów na zabawach. Wspiera również koncerty charytatywne swoim głosem, ponieważ uważam, że dobro, które dajemy innym pozwala żyć szczęśliwie. W najbliższej przyszłości planuje nagrać kolejne utwory.
Tekst:

1. Spotkałem chyba ja była piękna niczym cud. Patrzyłem w oczy twe wiedziałem że ciebie chce.
Ref: Najpiękniejsza, najspytniejsza tylko ona najsexowniejsza. Wyjątkowa przebojowa ta dziewczyna jest odlotowa.
2. Nasze drogi spotkały się chce bliżej poznać cie. Daj mi skarbie jakiś znak bo chce zdobyć serce twe.

KolaQ - Odlotowa

Grzekus | 01.06.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Never - Olsniewajaca

Never - Olsniewająca.
Tekst:
1. Kiedy zamykam oczy to widzę Cię Chodzisz za mną ciągle jak ten cień Może w końcu mała z tym zrobimy coś Presja ciąży na mnie i jak na złość Ciągle się mijamy lecz coś w tym jest Gra uśmiechów, chemia i czuje że Znów ciśnienie wzrasta, wylewa się Już nie mogę dłużej wiesz jak jest.

REF: Olśniewająca tak, olśnij jeszcze razJak na niebie nocą miliony gwiazdZjawiskowa tak, zjaw się jeszcze razZostaw swoje serce i przegoń strach.
2. Ciągle czekam aż coś wydarzy się Cóż mam zrobić jak mam ogarnąć Cię Wciąż przeżywam szok, gdy Twój koci wzrok Chodzi za mną wszędzie jest tuż o krok Ciągle się mijamy lecz coś w tym jest Gra uśmiechów, chemia i czuje że Znów ciśnienie wzrasta, wylewa się Już nie mogę dłużej wiesz jak jest.

Never - Olsniewajaca

Grzekus | 26.05.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Czamplix feat. Tom Socket - Czas pokaze

Czamplix feat. Tom Socket - Czas pokaże.

Czamplix feat. Tom Socket - Czas pokaze

Grzekus | 26.05.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
HighLife - Bede bawil sie

HighLife - Będę bawił się.

HighLife - Bede bawil sie

Grzekus | 26.05.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Deseo - Disco star

Deseo - Disco star.

Deseo - Disco star

Grzekus | 26.05.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Disco Mazovia - Ogólnopolski Festiwal Muzyki Tanecznej. Dzika karta

Dzika Karta Disco Mazovia VIII w Mościbrody, to plebiscyt DLA ZESPOŁÓW chcących wziąć udział w konkursie Disco Mazovia 2018, do którego w szranki muzyczne stanie w tym roku łącznie ponad 30 zespołów z całej Polski. O jego poziomie i prestiżu niech świadczy fakt, że w ubiegłych edycjach konkurowały ze sobą niekwestionowane gwiazdy krajowej sceny disco: m.in.: Andre, B-Qll, Mejk, Krzysztof Leśnik (Dennis), Etna, Impuls, Joker, Magda Niewińska, Mega Dance, Diadem, 4Ever, Buenos Ares, i wielu innych. Ewenementem odróżniającym nasz Festiwal disco od innych tego typu imprez w kraju jest to, że o programie i wyborze zespołów biorących w nim udział, jak też o nagrodach decyduje również publiczność! Zasady Plebiscytu kwalifikującego są bardzo proste: 1) Zespół zainteresowany występem na festiwalowej scenie publikuje W KOMENTARZU / dyskusji, bezpośrednio pod niniejszym Plebiscytem / wydarzeniem - link na YouTube do swojego teledysku z piosenką, którą chciałby zaprezentować w konkursie (tylko 1 propozycja). 2) 7 zespołów z maksymalną ilość „polubień”, tzw. „lajków” otrzymuje „dziką kartę” z zaproszeniem do udziału w Konkursie Festiwalu Disco Mazovia 2018. Im wcześniejsze zgłoszenie, tym większa szansa na głosy internautów! Oczywiście warto w tym celu udostępniać niniejszy plebiscyt wśród znajomych, bliskich i fanów. 3) Oprócz możliwości sięgnięcia po najwyższe festiwalowe laury, organizator gwarantuje zakwalifikowanym zespołom: - całodzienne wyżywienie - profesjonalny teledysk live zarejestrowany podczas festiwalu Zasady Konkursu Debiutów i Premier Disco Mazovia 2018 dostępne są na facebookowym profilu festiwalowym. 4) Wśród głosujących internautów rozlosowane zostaną bezpłatne wejściówki na imprezę oraz plakaty z autografami wszystkich Gwiazd tegorocznej edycji Festiwalu. 5) Plebiscyt potrwa do 7 lipca, a wyniki będą jawne w momencie jego zakończenia. 6) Z Plebiscytu wyklucza się zespoły, które były uczestnikami konkursu Disco Mazovia, w którejś z dwóch ostatnich edycji. 7) Treści uznawane powszechnie za niestosowne lub godzące w dobre obyczaje, a także nie mieszczące się w ramach niniejszego regulaminu będą przez administratora usuwane. 8) Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w Regulaminie Plebiscytu oraz jego ostateczną interpretację.

Zgłaszać się Zespoły chętne wzięcia udział, proszę klikając w link poniżej:

https://www.facebook.com/discomazovia/

Grzekus | 21.05.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
Shymi - Tatuaze

Shymi - Tatuaże.

Shymi - Tatuaze (Oglądaj Teledysk)

Shymi - Tatuaze

Grzekus | 21.05.2018 więcej | Dodaj Komentarz[0] |
[archiwum newsów | dodaj news]
Najnowsze UTWORY MP3... Najnowsze TELEDYSKI...
NAJNOWSZE UTWORY MP3... (kliknij aby przejść) NAJNOWSZE TELEDYSKI... (kliknij aby przejść)
Polecane Teledyski
NAJNOWSZE TELEDYSKI (Kliknij aby przejść do działu Teledyski)
Najnowsze Teledyski
NAJNOWSZE TELEDYSKI (Kliknij aby przejść do działu Teledyski)
DiscoStrefa FM

Strona główna
Pozdrowienia
Ramówka

POPULARNE MP3
Shoutbox

Proszę nie pisać tutaj o sprawach związanych z radiem

 Napisał(a): GULI
DISCO POLO muzyka GULI Official
 Napisał(a): Iwona
witam chodzi mi o tytuł piosenki lub nazwe zespołu moze ktos pomoze leci tak tak piękna szlona to ona wymarzona jedyna cudowna wspaniala
 Napisał(a): kam
NO tak heh amore bodzio dance to sa hity zal mi was naprawde polecam pujsc do laryngologa,poz drawiam
 Napisał(a):
( dj nie Disco Polo )
 Napisał(a): Jest OK
 Napisał(a): Rytmie Stereo DJ DAMIAN SPECJALISTA
https://www.you tube.com/channe l/UCUQoijawdt_r jQVHoTKNWUQ
[Dodaj Shout] [Archiwum]
Losowe Zespoły
ZESPOŁY (Kliknij aby przejść do działu Zespoły)
Polecamy także
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star


© 2018 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com