Logowanie:

M-Power "Stało się". Utwór: czasem myśli co zrobi ma już mały mętlik w głowie wszystko to co było u nich się już wypaliło, gdzie i kiedy kto to wie ale stało się sama tego chciała teraz niech nie winni go bo to była tylko kwestia czasu dużo hałasu dużo się działo no i się stało, czasem myśli jak to będzie oczy jej widzi wszędzie musi je zapomnieć choć tak kocha nieprzytomnie, czy to kiedyś jeszcze wróci czy będą się wciąż kłócić.

M-Power - Stalo sie (Oglądaj Teledysk)

⇒M-Power - Stalo sie

Grzekus | 11.01.2017 Dodaj Komentarz[0] |
Piekni i Mlodzi - Tak zyc bez ciebie

Piękni i Młodzi "Tak już bez ciebie". Utwór: o niej sny oczu błysk piękne ciało uwiodła go dobrze wie lecz to za mało widzi ze słowo jej to zwykły blef teraz wie zrozumiał głupią grę niech uwierzy że czas uleczy to co złe wiedzieć chce czy tak być musiało, to życie które musi wybrać dziś tak już bez niego niech nie szuka winy tak widocznie musi być kolejne wszystkie noce zapach nowych dni odpowiedz na pytania w których jest on, stłumione łzy serca krzyk coś uleciało tak rani go uciec chce.

Piekni i Mlodzi - Tak zyc bez ciebie (Oglądaj Teledysk)

⇒Piekni i Mlodzi - Tak zyc bez ciebie

Grzekus | 27.10.2016 Dodaj Komentarz[0] |

Boyfriend "Dziewczyna ta". Utwór: w jej oczach ogień choć taka niewinna ma w sobie coś co nie miała inna nie podda się będzie walczył bo walczyć warto serce nie kłamie gra otwartą kartą, bo kręci dziewczyna go ta co czarne oczy ma czerwone usta słodka buzia aj dla nich on stworzy mały raj ona jest jego naj gdy się uśmiecha w sercu kwitnie maj, siedzą razem a noc tak gorąca mógłby przytulać ją bez końca bo nie ma drugiej co ma takie oczy za nią mógłby w ogień skoczyć.

⇒Boyfreind - Dziewczyna ta
 

Grzekus | 11.09.2016 Dodaj Komentarz[0] |

Effect "Chcę żębyś była moją dziewczyną". Utwór: nie jest taka jak wszystkie jego byłe ma charyzmę skrytą głęboką siłę powie jedno nadal o starania jego zdrowy rozsądek kochać zabrania, chcę aby była jego dziewczyną jedną jedyną chce pić czerwone z nią wino nie będzie się gapił już za żadną inną, jest inna niż znane mu kobiety to blask w oczach sześćdziesiąt dwie zalety.

⇒Effect - Chce zebys byla moja dziewczyna

Grzekus | 30.08.2016 Dodaj Komentarz[0] |

Crump "To się dzieje naprawdę". Utwór: pamięta pierwsze ich spotkanie wtedy zmieniła życie jego czuł pragnienie i pożądanie wiedział że, to się dzieje naprawdę dziś zdobyła jego kolejny raz nieba kawałek skradnie po to by swą miłość jej dać, długie rozmowy wspólne spacery dla niego to jak spełnienie snu kocha jej oczy i uśmiech szczery wie że znów.

⇒Crump - To sie dzieje naprawde (Oglądaj Teledysk)

⇒Crump - To sie dzieje naprawde

Grzekus | 19.06.2016 Dodaj Komentarz[0] |
STARS - Przytul mnie

STARS "Przytul mnie". Utwór: urocza czuła taka jest trochę szalona gdy mówi gestem wrażliwe dziewczę mówią o niej jak się znalazła w głowie, chce aby przytuliła mocno jeszcze raz bardzo subtelnie jak by się kończył świat i pocałowała mocno jeszcze raz namiętnie, niebieska suknia różowe butki wieczór przy niej będzie za krotki całe swe życie chce jej oddać aby była obok nie tylko w głowie.

 

STARS -  Przytul mnie (Oglądaj Teledysk)

⇒STARS -  Przytul mnie

Grzekus | 08.04.2016 Dodaj Komentarz[0] |
Top Secret "Deszczyk kap kap". Utwór: pamięta tamte chwile gdy spędzał z nią noce i dnie wszystko wtedy były inaczej świat się śmiał a teraz płacze porzuciła zostawiła go tęskni ciągle oddaliła się było pięknie i skończyła się wielka miłość odpłynęła gdzieś, kap kap pada deszczyk z nieba krople niczym łzy więcej mu nie potrzeba gdy jest blisko ona, patrzy ciągle w okno jej a z oczu pada deszcz wszystko dziś przypomina kiedy była ona tu chciałby chociaż jeszcze raz zostać sam na sam w błękit oczu spojrzeć lecz jej nie ma z nim tu.

⇒Top Secret - Deszczyk kap kap

Grzekus | 03.04.2016 Dodaj Komentarz[0] |
Playboys - Zwariowalem

Playboys "Zwariowałem". Utwór: zawsze była dla niego wyjątkowa zapierała wdech w piersiach mylił proste słowa lecz teraz wie to nie przypadek los połączył w jedną wtedy drogi z nią jedzie, przy niej waruje dzięki jej świat wiruje wszystko jest takie inne kiedy skarb jest przy nim.

Playboys - Zwariowalem (Oglądaj Teledysk)

⇒Playboys - Zwariowalem

Grzekus | 05.03.2016 Dodaj Komentarz[0] |
Piekni i Mlodzi - Zastanawiam sie

Piękni i Młodzi "Zastanawiam się". Utwór: ona jest taka cudowna do niej wciąż powtarza słowa te ze serce odda bo czuje że znów zastanawia się, on nigdy nie zgadnie jak go pragnie musi wiedzieć że zastanawia się czy warto kochać czy warto serce oddać, jak ma ją przekonać gdy siły brak pytanie jedno czy serce odda.

Piekni i Mlodzi - Zastanawiam sie (Oglądaj Teledysk)

⇒Piekni i Mlodzi - Zastanawiam sie

Grzekus | 30.12.2015 Dodaj Komentarz[0] |
[aktualne newsy | dodaj news]
Najnowsze UTWORY MP3... Najnowsze TELEDYSKI...
NAJNOWSZE UTWORY MP3... (kliknij aby przejść) NAJNOWSZE TELEDYSKI... (kliknij aby przejść)
Polecane Teledyski
NAJNOWSZE TELEDYSKI (Kliknij aby przejść do działu Teledyski)
Najnowsze Teledyski
NAJNOWSZE TELEDYSKI (Kliknij aby przejść do działu Teledyski)
DiscoStrefa FM

Strona główna
Pozdrowienia
Ramówka

POPULARNE MP3
Shoutbox

Proszę nie pisać tutaj o sprawach związanych z radiem

 Napisał(a): Iwona
witam chodzi mi o tytuł piosenki lub nazwe zespołu moze ktos pomoze leci tak tak piękna szlona to ona wymarzona jedyna cudowna wspaniala
 Napisał(a): kam
NO tak heh amore bodzio dance to sa hity zal mi was naprawde polecam pujsc do laryngologa,poz drawiam
 Napisał(a):
( dj nie Disco Polo )
 Napisał(a): Jest OK
 Napisał(a): Rytmie Stereo DJ DAMIAN SPECJALISTA
https://www.you tube.com/channe l/UCUQoijawdt_r jQVHoTKNWUQ
 Napisał(a): 2016 NOWOŚĆ
Stereo DJ WIELKI SZĄŁ Jest OK Rytmie WIELKI SZĄŁ Jest OK
[Dodaj Shout] [Archiwum]
Losowe Zespoły
ZESPOŁY (Kliknij aby przejść do działu Zespoły)
Polecamy także
zapraszamy do zakupu:

Summer Night - Za...


Wydawca: Green Star
Maxx Dance - Baw ...


Wydawca: Poparazzi
EKEA - Dla Was gr...


Wydawca: EKEA
Zaczaruj mnie


Wydawca:
Diadem - Nasz plan


Wydawca: Green Star


© 2017 www.DiscoStrefa.info. Wszelkie prawa zastrzeżone. powered by jPORTAL2 Regulamin | Polityka Prywatności |Online:    statystyka design: obtulowicz.com